Zmiękczacz Wody Global Water Pure Soft - Sklep

Praktycznie każda osoba spotkała się kiedyś z problemem twardej wody. Jeżeli doświadczyłeś takiej sytuacji, to na pewno dobrze wiesz, jak trudno pozbyć się osadu, który pojawia się na urządzeniach domowych i kranach. Zmiękczacz wody Global Water będzie idealnym rozwiązaniem Twojego problemu. Nie wymagające obsługi i zautomatyzowane urządzenie zadba o dobry stan wody w Twoim domu. Ten sprzęt zaoszczędzi Ci wiele wysiłku i nerwów, ponieważ jedyne co trzeba zrobić, to je zamontować.
Zmiękczacz wody - Global Water Pure Soft
obrazek prezentujacy

Zmiękczacz Wody Global Water Pure Soft - Oferta

Urządzenie wyposażone jest w bardzo łatwą w obsłudze głowicę sterującą, z zaprogramowaniem której każdy poradzi sobie bez problemu. Zmiękczacz wody Global Water nie redukuje ciśnienia w instalacjach wody. Ten sprzęt zapewni Ci najlepszą regenerację złoża jonowymiennego, a do tego, dzięki funkcji usuwania żelaza, będziesz mieć możliwość bezproblemowego usunięcia go z wody. Nie musisz się martwić o brak dostępu do wody w czasie regeneracji złoża, ponieważ głowica zmiękczacza posiada wewnętrzne obejście.

Global Water Pure Soft - Dane Techniczne

Maksymalny przepływ wody wynosi 3000 l/h, a ilość złoża jonowymiennego Purolite C100E to 25 litrów. Wymiary urządzenia to 104,5 cm wysokości, 31 cm szerokości i 44 cm. Menu urządzenia jest dostępne w języku polskim. Konieczne jest podłączenie urządzenia do kanalizacji, ale nie musi być ono w pobliżu. Do 5 osób może korzystać ze zmiękczacza wody Global Water. Maksymalna twardość wody zasilającej to 88°N (1500 mg CaCO3). Pojemność zasobnika soli wynosi 50 kg, a dzięki funkcjom urządzenia możliwe jest przygotowanie solanki.

Zmiękczacz Global Water - Cena

Zmiękczacz wody Global Water Pure Soft jest jednorazowym wydatkiem, który będzie Ci bardzo dobrze służył przez bardzo długi czas. Jego cena, mimo że może wydać się wysoka, ale jeżeli weźmiesz pod uwagę jakość urządzenia i wszystkie jego funkcje, to jest ona bardzo atrakcyjna. Kupując zmiękczacz wody Pure Soft w sklepie Global Water, zyskujesz nie tylko najwyższą jakość, którą potwierdza 10-letnia gwarancja urządzenia, ale również rozwiązanie, które zaoszczędzi Ci czasu i pieniędzy w przyszłości.

Global Water Pure Soft (Zmiękczacz) - Opinie

Zmiękczacz wody Global Water Pure Soft dostępny na stronie tej firmy cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród zdecydowanej części użytkowników posiadających to urządzenie. Klienci cenią produkt między innymi za jego niesamowitą skuteczność, łatwość obsługi, a także za dużą ilość funkcji, w które sprzęt został wyposażony. Warto zapoznać się z opiniami innych, ponieważ możesz się z nich dowiedzieć, czy i w jaki sposób zmiękczacz wody pomógł innym użytkownikom, a także, czy otrzymany produkt był zgodny z ofertą.

Zmiękczacz wody Global Water Pure Soft - Opinie zadowolonych klientów

Nie jestem zbyt biegły w obsłudze tego typu urządzeń, dlatego bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie to, jak łatwo obsługuje się panel urządzenia. Dalej wszystko działało już samo i nie musiałem robić tam nic specjalnego. Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu.

Radek

Kupiłem zmiękczacz wody Global Water do swojego domu, bo mieliśmy ostatnio problemy z naszą instalacją, jestem zaskoczony, że wszystko zaczęło działać tak dobrze, w tak krótkim czasie, woda płynąca z naszych kranów w kuchni i łazience jest teraz idealna.

Janek

Z mężem zastanawialiśmy się nad zakupem już od jakiegoś czasu, jednak zdecydowaliśmy się dopiero niedawno, urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze zwłaszcza dzięki temu, że wszystko jest po polsku i działa bez zarzutów, a jakość wody poprawiła się w znacznym stopniu.

Zofia

Zdecydowanie polecam ze względu na szybką poprawę jakości wody, z którą było ostatnio dużo problemów, ale odkąd zamontowaliśmy zmiękczacz wody Global Water wszystko jest tak jak powinno być, a do tego nie pojawiły się już żadne problemy w naszej instalacji.

Anna